Przejdź do treści

WYWIAD I DOKUMENTY

Podczas pierwszej wizyty przeprowadzę z Tobą wywiad dotyczący Twoich aktualnych i wcześniejszych dolegliwości i urazów. Jeśli posiadasz – weź ze sobą wyniki badań obrazowych i dokumentację medyczną (zdjęcie RTG, wynik CT, MRI, USG, badania krwi, wypis z leczenia szpitalnego, i inne). Przed wizytą postaraj przypomnieć sobie historię aktualnych dolegliwości, ale także wcześniejsze urazy, zabiegi chirurgiczne – nawet jeśli dotyczyły innych okolic to mogą mieć znaczenie dla Twoich problemów. Pamiętaj także o zapoznaniu się z regulaminem.

STRÓJ

Następnie przeprowadzę badanie fizjoterapeutyczne. Poproszę Cię o rozebranie się do bielizny, aby móc dokladnie ocenić Twoją postawę oraz jak porusza się Twoje ciało podczas konkretnych testów. Na następnych wizytach będę prosić Cię o strój wygodny, najlepiej sportowy.

TERAPIA

Dzięki dokładnemu badaniu i serii testów będę w stanie określić co może być przyczyną Twoich dolegliwości. Pozwoli mi to na przeprowadzenie terapii ukierunkowanej na Twój problem. Zanim przejdziemy do pracy wyjaśnię Ci na czym będzie ona polegała i czego będę od Ciebie oczekiwać. Pracuję tylko indywidualnie, czas w gabinecie poświęcimy głównie na terapię manualną oraz na korektę wykonywanych przez Ciebie ćwiczeń. Pamiętaj – terapia nie kończy się w gabinecie. Równie ważne jest Twoje zaangażowanie w autoterapię.